Pradžia

DĖMESIO ! GRĮŽTA KONTAKTINĖS GRUPINĖS PAMOKOS !

DĖMESIO ! GRĮŽTA KONTAKTINĖS GRUPINĖS PAMOKOS !
10
gegužės
2021

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2021 m. kovo 5 d. sprendimu Nr. V-465,  „Dėl neformaliojo vaikų švietimo organizavimo būtinų sąlygų“, Vilniaus savivaldybės Grigiškių meno mokykla kviečia dailės, šokio bei ankstyvojo muzikinio (Ritmikos) ugdymo programų mokinius nuo 2021 m. gegužės 10 d. pradėti mokytis mišriuoju būdu, užtikrinant leidžiamą iki 10 mokinių skaičių užsiėmimuose, organizuojamuose atvirose ardvėse.

SPRENDIMAS DĖL NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO ORGANIZAVIMO BŪTINŲ SĄLYGŲ

Pamokos dalinai vyks GMM 2 (Kovo 11-osios g. 33a) aplinkoje esančioje sumontuotoje lauko palapinėje, kita dalimi pamokos ir toliau vyks zoom platformoje.

Kontaktinio ugdymo tvarkaraštis


PIRMADIENIS

 

ANTRADIENIS

 

TREČIADIENIS

 

KETVIRTADIENIS

 

PENKTADIENIS

(kas antrą savaitę)

PENKTADIENIS

(kas antrą savaitę)

     

13.50-14.35

Mobili grupė

 

Darius Jaruševičius

13.50-14.35

2 klasė I grupė

Skulptūra

Daiva Rainytė

13.50-14.45

3 klasė I grupė

Dailės istorija

Diana Remeikytė

14.40-15.25

3 kasė I grupė

Piešimas

Nijolė Jodkienė

   

 14.40-15.25

3 klasė II grupė

Tapyba

Darius Jaruševičius

 14.40-15.25

2 klasė II grupė

Skulptūra

Daiva Rainytė

14.40-15.25

3 klasė I grupė

Kompozicija

Diana Remeikytė

15.30-17.05

3 kasė II grupė

Piešimas

Nijolė Jodkienė

15.30-16.15

3 kasė I grupė

Šiuolaikinis šokis

Eimantas Pakalka

15.30-16.15

5A kasė

Lietuvių l. šokis

Vilma Abrutytė

15.30-16.15

3 klasė II grupė

Tapyba

Darius Jaruševičius

15.30-16.15

2 klasė II grupė

Skulptūra

Daiva Rainytė

15.30-16.15

4 klasė

Grafika

Diana Remeikytė

16.20-17.05

3 kasė II grupė

Piešimas

Nijolė Jodkienė

16.20-17.05

3 kasė II grupė

Šiuolaikinis šokis

Eimantas Pakalka 

16.20-17.05

3 kasė

 Lietuvių l. šokis

Vilma Abrutytė 

16.20-17.05

4 klasė

Tapyba

Darius Jaruševičius

16.20-17.05

4 klasė

Skulptūra

Daiva Rainytė

16.20-17.05

3 klasė II grupė

Dailės istorija

Diana Remeikytė

17.10-18.45

4 kasė

Piešimas

Nijolė Jodkienė

17.10-17.55

5B kasė

Šiuolaikinis šokis

Eimantas Pakalka

17.10-17.55

5B kasė

Lietuvių l. šokis

Vilma Abrutytė

17.10-17.55

1 grupė

Ritmika

Marija Ivaškevičiūtė

 

 17.10-17.55

 3 klasė II grupė

Kompozicija

Diana Remeikytė

 

18.00-18.45

5A kasė I grupė

Šiuolaikinis šokis

Eimantas Pakalka

 

18.00-18.45

2 grupė

Ritmika

Marija Ivaškevičiūtė

   
 

18.50-19.35

5A kasė II grupė

Šiuolaikinis šokis

Eimantas Pakalka