Pradžia

Skirkite 2 % Grigiškių meno mokyklai

Skirkite 2 % Grigiškių meno mokyklai
23
balandžio
2019

2017 – 2018 metais mokytojų, tėvų ir kitų asmenų parama – skirti 2 proc. nuo pajamų mokesčio – Grigiškių meno mokyklai siekė 8 700 eurų. Kreipiamės ir prašome Jūsų skirti savo 2 proc. ir šiais metais. Tai galite padaryti iki gegužės 1 d.

2017 – 2018 metais surinktos lėšos buvo panaudotos prasmingiems ir svarbiems tikslams įgyvendinti: pučiamųjų orkestro, šokio kolektyvo, chorų „ALEGRETO“ bei „SOL“ koncertinių rūbų įsigijimui, dailės skyriaus stalų, animacijos reikmenų, tapybos ir keramikos priemonių įsigijimui. Taip pat – Jūsų pamiltai šeimų edukacijai, kitoms reprezentacinėms išlaidoms padengti.

Iš GMM skirtų lėšų taip pat dalinai nupirkti bei mokyklos klases puošia aukščiausios kokybės, penki vokiški „Wilhelm Steinberg“ pianinai, kuriais skambina ir groti mokosi visi mokyklos moksleiviai. Šiuo metu mokykla dovanoja du senus pianinus draugams, investuojantiems į vaikų švietimo gerinimą ir skiriantiems šią svarbią paramą. Susidomėjusius prašome kreiptis į mokyklos administraciją.

Kaip galite skirti šią paramą? Užpildę deklaraciją Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto svetainėje Spauskite čia

1 žingsnis. Prisijunkite tiesiai prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) VMI svetainėje arba per Jūsų elektroninės bankininkystės sistemą;

2 žingsnis. Pasirinkite „Pildyti portale“, FR0512 formos 03 versiją;

3 žingsnis. Užpildykite aktyvius laukelius ir įrašykite Grigiškių meno mokyklos pavadinimą ir kodą: Grigiškių meno mokykla, įstaigos kodas 191818093. Nurodykite mokesčio dalies dydį (galima 2% arba 1 %, jei kitą dalelę ketinate skirti kitam paramos gavėjui);

4 žingsnis. Spauskite „Pateikti“ (deklaraciją užpildyti reikėtų iki gegužės 1 d.)

Kiekvienas Jūsų skirtas procentas tiesiogiai prisideda prie Jūsų, Grigiškių meno mokyklos vaikų meninio ugdymo gerinimo!

GMM administracija