Pradžia

Vladimir Školnyj

Dėstomas dalykas: Trimito ir kitų varinių pučiamųjų instrumentų mokytojas ekspertas

Esu Grigiškių meno mokyklos trimito ir kitų varinių pučiamųjų instrumentų mokytojas. Diksilendo „Vilniaus šypsena“ įkūrėjas ir trimitininkas, varinių pučiamųjų instrumentų orkestro „Brau Brass“ vadovas, buvęs ilgametis Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro "Trimitas" pirmas kornetininkas,koncertmeisteris. Savo, kaip muziko karjerą, pradėjau Černygovo Valstybinėje konservatorijoje, kurioje įgijau trimito mokytojo, pučiamųjų instrumentų orkestro vadovo ir orkestro artisto specialybes.
Mokiausi Minsko Valstybiniame Kultūros Universitete. 2014 m. patvirtinta trimito mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija. 2019 m. patvirtinta trimito mokytojo eksperto kvalifikacinė kategorija.

2019.03.10 Tarptautinio konkurso ,,St.Petersburg spring 2019'' (Rusijos Federacija) džiazo nominacijoje  pelniau  GRAND PRIX apdovanojimą.

 
Mėgstu kalnų slidinėjimą, keliones.

Mano mokynių pasiekimai:

  • EUGENIJUS KORABLIKOVAS:  2005 m. I tarptautinio konkurso „Olimpo musicale“ II vietos laureatas.(Kaunas)
  • ADOMAS BAZINYS : 2014 m.Tarptautinio jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkurso „Muzikos garsai“ III vietos laureatas, (Vilnius)
  • SIMONAS BAZINYS:  2014 m. Tarptautinio jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkurso „Muzikos garsai“ II vietos laureatas, (Vilnius)
  •                                                         JONAS ŠKOLNAS:
  •                                        2015m.
  • 2015.11.28 m. IX tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Tautiniai akcentai muzikoje“ II vietos laureatas.(Vilnius)
  •  2015. m. VI tarptautinio konkurso „Gradus ad Parnassum“ III vietos laureatas(Kaunas)
  •                                        2016m.
  • 2016 m. II nacionalinio varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurso „Vario garsai“ III vietos laureatas,(Vilnius)
  • 2016 m. Tarptautinio medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkurso „Ventus musicale“ II vietos laureatas (Vilnius)
  •                                         2017m.
  • 2017.05.04 m. Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „Mažieji talentai 2017“ laureatas.(Utena)
  • 2017.12.06 m. Tarptautinio klasikinės muzikos atlikėjų konkurso „Kaunas Sonorum – 2017“, diplomantas.(Kaunas)
  • 2017.12.02  m. XI tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Tautiniai akcentai muzikoje“, I VIETOS LAUREATAS, 2017m.(Vilnius)
  •                                          2018m.
  • 2018.03 01-02 m.,,Naujene wind 2018 '' II tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas Latvija (Daugpilis) GRAN PRIX.
  • 2018.03.14-17 m.,,Fanfary Nadnemannia'' Baltarusija (Stolbcy) I tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų konkursas -GRAND PRIX.
  • 2018.05.04 m. Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Mažieji talentai" Utena 2018 -LAUREATAS
  • 2018.09.30 m. Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas ,,Gaidų pynė'' .Ansamblis LINKSMIEJI TRIMITAI J.Školnas-V.Školnyj I VIETA.
  • 2018.11.17 m. V respublikinis pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkursas (Kretinga) I VIETA.
  • 2018.11.25 m. XII tarptautinis jaunųjų atlikejų konkursas ,,Tautiniai akcentai muzikoje'' (Vilnius) I VIETA.
  • 2018.12.09 m. IX Tarptautinis jaunųjų atlikejų kamerinės muzikos konkursas,,Muzikos tiltai'' (Kaunas)  Jonas Školnas -Jefim Romančik- I VIETA. 
  •                                              2019m.
  • 2019.03.07-12 m. Tarptautinis konkursas ,,St.Petersburg spring 2019'' (Rusijos Federacija-Sankt Petersburg)- GRAND PRIX
  • 2019.03.07-10 m. Tarptautinis konkursas ,,St.Petersburg spring 2019'' (Rusija) Džiazo nominacija - I VIETA
  • 2019.03.29-30 m. The XXV ,,International Competition,,Trumpet  Talents Tallin 2019'' (Estija-Tallin) -GRAND PRIX
  • 2019. m.Tarptautinis muzikos konkursas ,,OPUS 2019" (LENKIJA- Krokuvas) III-VIETA.
  • 2019.04.27 m. Tarptautinis konkursas -festivalis estradinés ir džiazo muzikos ,,Brend new Jazz'' (Baltarusija-Baranoviči)  I VIETA
  • 2019.05.12 m. Tarptautinis VII I.Dobrovolskio vardo pučiamųjų ir mušamųjų muzikos instrumentų konkursas (Baltarusija) -1 VIETA
  • 2019.05 .12  m. Atviras Respublikinis Baltarusijos muzikos festivalis -konkursas ,,Spadčyna'' -GRAND PRIX
  • 2019.11.23 m. III-asis Nacionalinis  varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas ,,Vario garsai''- I VIETA (Vilnius)
  • 2019.12.14 m. X tarptautinis E.Savino vardo jaunųjų džiazo trimitininkų konkursas. (Maskva-Rusijos Federacija)-I VIETA.
  • 2019 m. kovo 11 d. JONAS ŠKOLNAS PELNĖ MAŽOJO KRISTOFORO NOMINACIJĄ
  •                                             2020m.
  • 2020.01.22 IX Jaunųjų atlikéjų konkursas ,,Linksmoji polkuté-2020''  Alitus .J.Školnas-E.Romančik I VIETA
  •  2020.02.22  III Tarptautinis kamerinés  instrumentinés muzikos konkursas ,,Musica Brillante'' Vilnius. J.Školnas J.Romančik -1 VIETA.
  • 2020.03.01. Tarptautinis pučiamųjų instrumentų atlikejų konkursas ,,Wind Stars 2020'' Riga Latvija Jonas Śkolnas - GRAND PRIX
  • 2020.03.12-13 Tarptautinis konkursas pučiamųjų instrumentų atlikejų ,,Fanfary Nadnemonnia-2020'' Baltarusija .Stolbcy J.Školnas I VIETOS Laureatas
  • 2020.05.09-28  I Tarptautinis pučiamųjų instrumentų atlikejų konkursas ,,Fanfares of Lviv Guarantine 2020'' Lviv Ukraine. Jonas Śkolnas -I VIETOS laureatas.
  • 2020.05.16. Tarptautinis online konkursas festivalis ,,Vivat Talent St.Petersburg'' Rusijos Federacija. Sankt Petersburg .I VIETA J.Školnas
  • Duetas ,,Linksmieji Trimitai'' J.Školnas ir V.Školnyj -I VIETOS LAUREATAI.
  • 2020.05.24.III Tarptautinis online konkursas ,,MOJA MEČTA'' Minskas .Baltarusija.J.Školnas I VIETOS LAUREATAS.
  • Duetas ,,Linksmieji Trimitai'' V.Školnyj ir J.Školnas - I VIETOS Laureatai.
  • 2020.06.21.Tarptautinis online Konkursas ,,Auksine Deka'' Sankt Petersburg.Rusijos Federacija. J.Školnas I VIETOS Laureatas.
  • Duetas ,,Linksmieji Trimitai'' J.Školnas ir V.Školnyj I VIETOS LAUREATAI.
  •                                    DOMANTAS JAKUBOVSKIS:
  • 2017.12.06 m Tarptautinis konkursas ,,Kaunas Sonorum'' diplomas(Kaunas)
  •                                      2018
  • 2018.03.01-02 m Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas ,,Naujene WIND 2018" (Latvija) II-VIETA.
  • 2018.03.14-17 m.  I Tarptautinis jaunųjų atlikųjų pučiamaisiais  ir mušamaisiais instrumentais konkursas ,,Fanfary Nadnemannia-2018' II VIETA''
  • 2018.05.04m Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Mažieji talentai 2018'' Utena LAUREATAS.
  • 2018.11.17m V respublikinis pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkursas (Kretinga) II VIETA.
  • 2018.11.25 m XII tarptautinis jaunųjų atlikejų konkursas ,,Tautiniai akcentai muzikoje'' (Vilnius) II VIETA 
  •                                      2019   

    2019.03.07-12 m. Tarptautinis konkursas ,,St.Petersburg spring 2019''( Rusijos Federacija-Sankt Petersburg)- I VIETA 

    2019.03.07-10 m. Tarptautinis konkursas ,,St.Petersburg spring 2019'' (Rusija) Džiazo nominacija - II VIETA

  • 2019.04.27 m. Tarptautinis konkursas -festivalis estradinės ir džiazo muzikos ,,Brend new Jazz'' (Baltarusija-Baranoviči)  I VIETA

    2019.05.12 m. Tarptautinis VII I.Dobrovolskio vardo pučiamųjų ir mušamųjų muzikos instrumentų konkursas (Baltarusija)    II VIETA

    2019.05 .12  m. Atviras Respublikinis Baltarusijos muzikos festivalis -konkursas ,,Spadčyna'' - I VIETA 

  • 2019.12.14 m. X tarptautinis E. Savino vardo jaunųjų džiazo trimitininkų  konkursas. (Maskva-Rusijos Federacija)-          III VIETA.

  •  

    ANDRIUS KORABLIKOVAS - daugelio respublikinių konkursų laureatas ir diplomantas, baigęs LMTA, dabar yra Vilniaus Žirmūnų gimnazijos orkestro vadovas.
  • EUGENIJUS KORABLIKOVAS - studijavo Trumpet Performance Musikhochschule Freibur, dabar groja LR VRM reprezentaciniame pučiamųjų orkestre.

Pamokų tvarkraštis

 
1 pamoka
2 pamoka
3 pamoka
4 pamoka
5 pamoka
6 pamoka
7 pamoka
8 pamoka
9 pamoka
PIRMADIENIS
ANTRADIENIS
TREČIADIENIS
KETVIRTADIENIS
PENKTADIENIS
Šeštadienis
12.10-12.55
12.10-12.55
13.00-13.45 val.
13.00 - 13.45 val.
13.00-13.45
13.50-14.35 val
13.50 - 14.35 val.
13.50-14.35 val.
14.40-15.25 val.
14.40 - 15.25 val.
14.40-15.25 val.
15.30-16.15 val.
15.30 - 16.15 val.
15.30-16.15 val.
16.20-17.05 val.
16.20 - 17.05 val.
16.20-17.15 val
17.10-17.55 val.
17.10-17.55 val.
18.00-18.45
18.00-18.45 val.
18.50-19.35
18.50-19.35 val.
- mokytojas turi pamoką
laisvas laikas

PASIEKIMAI

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Padėka už kūrybingą darbą, ruošiant mokinius.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I Tarptautinis konkursas-festivalis "NemanFest - 2021".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

I Tarptautinis konkursas-festivalis "NemanFest - 2021".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinės premijos nominanto diplomas "Start Žvaigždė".

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinės premijos nominanto diplomas "Start Žvaigždė".

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas-festivalis "NemanFest-2021".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas-festivalis "NemanFest-2021".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas ir Jefim Romančik
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

GRAND PRIX diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas ir Jefim Romančik
Specialybė:

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

III laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Donatas Murauskas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

III laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

III laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

II laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

II lapsnio diplomas.

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

II lapsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Wind Stars 2021“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas Wind Stars 2021.

Pažymėjimas už moksleivių parengimą.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

I laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

I laipsnio laureato diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarprautinis konkursas "Viena Waltz".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XI tarptautinis Vasilijaus Sokoliko jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaltos Fanfaros Junior-2021".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

XI tarptautinis Vasilijaus Sokoliko jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaltos Fanfaros Junior-2021".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XI tarptautinis Vasilijaus Sokoliko jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaltos Fanfaros Junior-2021".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LA MASCHERA VENEZIANA" (Italija).

Specialusis prizas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė.

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

Amžiaus grupė (11-12 m.).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė:

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XXVIII Respublikini Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Laureato diplomas IIII vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis "online" konkursas-festivalis "MANO SVAJONĖ" (Baltarusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis "online" konkursas-festivalis "MANO SVAJONĖ" (Baltarusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

II Tarptautinis konkursas-festivalis "ON THE WINGS OF SUMMER 2020".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

II Tarptautinis konkursas-festivalis "ON THE WINGS OF SUMMER 2020".

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

XIII Tarptautinis meistriškumo konkursas "Arts Assembly 2020" (Rusija).

Laurerato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Saksofonas

XIII Tarptautinis meistriškumo konkursas "Arts Assembly 2020" (Rusija).

Laurerato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

XIII Tarptautinis meistriškumo konkursas "Arts Assembly 2020" (Rusija).

Laurerato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "WIND STAR 2020" (Latvija).

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "WIND STAR 2020" (Latvija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė:

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "WIND STAR 2020" (Latvija).

Vertinimo komisijos narys.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė:

IV Tarptautinis varinių pučiamųjų atlikėjų solistų konkursas "VIRTUOZY ČERNOZEMJA".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Fortepijonas

IV Tarptautinis varinių pučiamųjų atlikėjų solistų konkursas "VIRTUOZY ČERNOZEMJA".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

IV Tarptautinis varinių pučiamųjų atlikėjų solistų konkursas "VIRTUOZY ČERNOZEMJA".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

Diplomas už įtaigų šiuolaikinio kūrinio atlikimą.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Wind Stars 2020".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Wind Stars 2020".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

Diplomas už įtaigų šiuolaikinio kūrinio atlikimą.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas.

Specialusis prizas Jonui Školnui.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

IX jaunųjų atlikėjų konkursas "Linksmoji polkutė-2020".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

V Respublikinis konkursas muzikinio meno "Spadčyna" Baltarusijoje.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

V Respublikinis konkursas muzikinio meno "Spadčyna" Baltarusijoje.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

I Tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas "Fanfaros 2018" Baltarusijoje.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė:

II Tarptautinis konkursas "Naujene Wind 2018" Latvijoje.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas.

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Muzikuojančių šeimų fastivalis-konkursas.

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

XIII tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III-asis nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "Vario garsai".

I vietos diplomas.

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Miesto Zambrov (Lenkija) mero padėka  mokytojui met. Vladimirui Školnui už dalyvavimą pučiamųjų orkestrų dirigentų parade.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis muzikos konkursas "OPUS 2019 " Krokuva-Lenkija.

III vietos diplomas.

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

V Baltarusijos Respublikinis  pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "SPADČINA".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

V Baltarusijos Respublikinis  pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "SPADČINA".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis estradinės ir džiazinės muzikos konkursas-festivalis  "Brend new jazz".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis estradinės ir džiazinės muzikos konkursas-festivalis  "Brend new jazz".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Trumpet Talents Tallinn 2019".

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Respublikinis pučiamųjų instrumentų solistų ir kamerinių ansamblių konkursas "AMABILE".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Trumpet Talents Tallinn 2019".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Vilniaus mero padėka Jonui Školnui už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

II vietos diplomas. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. II vieta. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. I vieta. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Edukacinio dailės projekto "Mano Lietuva 2016-2018", skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,

padėka Jonui Školnui ir mokytojui met. Vladimirui Školnui 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

IX Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas,

I vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje",  III vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje",  I vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

V respublikinio pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkursas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė:

V respublikinio pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkurso laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „MAŽIEJI TALENTAI“.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj