Pradžia

Pasiekimai

Mokinys
Šakos
Metai
 
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Padėka už kūrybingą darbą, ruošiant mokinius.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Padėka už kūrybingą darbą, ruošiant mokinius.

Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Golden Deck".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I Tarptautinis konkursas-festivalis "NemanFest - 2021".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

I Tarptautinis konkursas-festivalis "NemanFest - 2021".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Augustė Dambrauskaitė
Specialybė: Gitara

IV respublikinis gitarų festivalis "Gintarinė gitaros styga - 2021".

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Edvard Rogoža
Konstantinas Dubauskas
Specialybė: Gitara

IV respublikinis gitarų festivalis "Gintarinė gitaros styga - 2021".

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Edvard Rogoža
Emanuelė Kondrataitė
Specialybė: Gitara

IV respublikinis gitarų festivalis "Gintarinė gitaros styga - 2021".

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Edvard Rogoža
Urtė Kajotaitė
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Rusnė Verikaitė
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Loreta Mežanec
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Emilis Semėnas
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Elena Valytė
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Aleksandra Kravčionok
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Vyr. mokytoja Rita Kryževičienė
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už kūrybingą darbą, ruošiant mokinius.

Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už kūrybingą darbą, ruošiant mokinius.

Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

XVIII respublikinis fortepijono muzikos festivalis „XX amžiaus muzika“.

Padėka už kūrybingą darbą, ruošiant mokinius.

Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinės premijos nominanto diplomas "Start Žvaigždė".

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinės premijos nominanto diplomas "Start Žvaigždė".

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas-festivalis "NemanFest-2021".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas-festivalis "NemanFest-2021".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Urtė Šlepikaitė
Specialybė: Fleita

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Koncertmeisterė Laura Riškuvienė
Specialybė: Fleita

II-asis tarptautinis konkursas "AMICITIA  SONANS".

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Mokytojas - Laura Riškuvienė
Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

II-asis tarptautinis konkursas "AMICITIA  SONANS".

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Emilija Trainavičiūtė
Specialybė: Fleita

II-asis tarptautinis konkursas "AMICITIA  SONANS".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@"

Padėka už atsakingą ir nuoširdų darbą vertinant konkurso dalyvius

Loreta Mežanec
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@"

II laureato vieta

Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@"

I laureato vieta

Elena Valytė
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@"

I laureato vieta

Vyr. mokytoja Rita Kryževičienė
Specialybė: Fortepijonas

I respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@".

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Mokytoja Jovita Urbonienė
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@".

Padėka už mokinių parengimą konkursui.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Emilis Semėnas
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@".

Laureato diplomas II vieta.

Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@".

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Domantas Urbonas
Specialybė: Fortepijonas

II respublikinis jaunųjų muzikantų konkursas "MUZIKA-@".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Smiltė Bukauskaitė
Specialybė: Vokalas

VI Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų dainininkų festivalis-konkursas

Laureato diplomas III vieta

Emilija Trainavičiūtė
Specialybė: Fleita

V virtualus tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas MUZIKINĖ MAŽŲJŲ MOZAIKA.

Laureato diplomas.

 

Gabija Karalevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

I respublikinis papildomo instrumento (fortepijono) konkursas.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Domantas Urbonas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS.

Laureato diplomas.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas PASAULIS MUZIKOS VAIZDAIS.

Laureato diplomas.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Nida Vileniškytė
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Meilė Sinkevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už mokinių parengimą festivaliui.

Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Elena Valytė
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Dovydas Jeskevič
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Daniel Luzginov
Specialybė: Fortepijonas

XXI respublikinis vaikų džiazo muzikos festivalis DŽIAZO FIESTA 2021 online.

Padėka už dalyvavimą festivalyje.

Emilija Trainavičiūtė
Specialybė: Fleita

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Laureato diplomas II vieta

Koncertmeisterė Laura Riškuvienė
Specialybė: Fortepijonas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytojas - Laura Riškuvienė
Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Jonas Školnas ir Jefim Romančik
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

GRAND PRIX diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarptautinis vokalinės-instrumentinės muzikos konkursas „Astana Visios Contest“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Respublikinis virtualus pučiamųjų instrumentų konkursas „Amabile“.

Laureato diplomas I vieta.

 

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

Respublikinis virtualus pučiamųjų instrumentų konkursas Amabile

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Koncertmeisterė Nadežda Lipa
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytojas - Nadežda Lipa
Mokytoja Marija Ivaškevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mark Rothko“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Padėka už mokinio parengimą konkursui.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas ir Jefim Romančik
Specialybė:

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas „Spring symphony 2021“.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Gabija Karalevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

V Respublikinis antrojo muzikos instrumento ir pasirenkamojo vokalo konkursas-festivalis Garsų spalvos

Laureato diplomas III vieta

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

II tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Lviv Kawai Christmas“

Padėka už mokinio parengimą konkursui

Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

II tarptautinis virtualus jaunųjų pianistų konkursas „Lviv Kawai Christmas“

Laureato diplomas II vieta

Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

III laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Donatas Murauskas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

III laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

III laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

II laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

II lapsnio diplomas.

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas Madride, Ispanijoje ,,Golden talents of Madrid 2021”.

II lapsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Wind Stars 2021“.

II laipsnio diplomas.

Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas „Wind Stars 2021“.

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Nuotolinis tarptautinis pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų jaunųjų atlikėjų konkursas Wind Stars 2021.

Pažymėjimas už moksleivių parengimą.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Goda Žemaitytė
Specialybė: Chorinis dainavimas

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija

„MUZIKA+, arba muzikos ryšys su kitais menais“

Padėka už puikų pasirodymą.

Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija

„MUZIKA+, arba muzikos ryšys su kitais menais“

Padėka už puikų pasirodymą.

Vyr. mokytoja Eglė Sereičikienė
Specialybė: Muzikos istorija

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija

„MUZIKA+, arba muzikos ryšys su kitais menais“

Pažymėjimas už moksleivių parengimą.

Mokytoja Marija Ivaškevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių muzikologijos konferencija

„MUZIKA+, arba muzikos ryšys su kitais menais“

Pažymėjimas už moksleivių parengimą.

Mokytoja ekspertė Jolanta Lasauskienė
Specialybė: Fortepijonas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Fortepijoninis duetas Elena Valytė ir Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Laureato diplomas I vieta.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Grand Prix diplomas.

Mokytoja metodininkė Rūta Plančiūnaitė Zubrienė
Specialybė: Fleita

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Koncertmeisterė Laura Riškuvienė
Specialybė: Fortepijonas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Mokytojas - Laura Riškuvienė
Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Padėka už puikų mokinių paruošimą. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

I laipsnio diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

VII tarptautinis menų konkursas “Astana Grand Festival”.

I laipsnio laureato diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Dominykas Poška
Specialybė: Gitara

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas III vieta. 

Mokytojas - Mantas Zigmantas
Mokytojas metodininkas Romas Morkūnas
Specialybė: Akordeonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Padėka už bendradarbiavimą ir profesionalų darbą vertinant dalyvių pasirodymus konkurse.

Mokytojas - Romas Morkūnas
Goda Žemaitytė
Specialybė: Vokalas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas III vieta.  

Domantas Urbonas
Specialybė: Trombonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas II vieta.  

Fortepijoninis duetas Elena Valytė ir Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas III vieta.  

Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas II vieta.  

Aleksandra Kravčionok ir Emilis Semėnas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas III vieta.  

Aleksandras Politika
Specialybė: Akordeonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas II vieta.  

Mokytojas - Romas Morkūnas
Rokas Sargūnas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Laureato diplomas II vieta.  

Liepa Norkutė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Ignas Sargūnas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

Paulius Sargūnas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

 

Domantas Urbonas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis virtualus jaunųjų atlikėjų konkursas "Naujieji atradimai 2021".

 

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarprautinis konkursas "Viena Waltz" (Austrija).

 

Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I tarprautinis konkursas "Viena Waltz".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Fortepijoninis duetas Elena Valytė ir Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis konkursas “World Art Games“ (Ispanija).

Laureato diplomas I vieta.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis konkursas "World Art Games" (Ispanija).

Laureato diplomas I vieta.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XI tarptautinis Vasilijaus Sokoliko jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaltos Fanfaros Junior-2021".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

XI tarptautinis Vasilijaus Sokoliko jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaltos Fanfaros Junior-2021".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XI tarptautinis Vasilijaus Sokoliko jaunųjų atlikėjų konkursas "Jaltos Fanfaros Junior-2021".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Wind Star" (Latvija).

Konkurso žiuri narys.

Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LA MASCHERA VENEZIANA" (Italija).

Specialusis prizas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LA MASCHERA VENEZIANA" (Italija).

Padėkos raštas.

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

 Padėkos raštas.

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Kalėdinės žvaigždės" (Vokietija).

 

Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė.

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Gold World & Gold Europe" (Vokietija).

Koncertmeisterė Marija Ivaškevičiūtė.

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

Amžiaus grupė (11-12 m.).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė:

Tarptautinis konkursas "LONDON SKY".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis "online" konkursas-festivalis ''ALL COLOURS OF ART" (Italija).

Laureato diplomas I vieta.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas III vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Laureato diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

I-as Tarptautinis pučiamųjų instrumentų "online" konkursas "Fanfares of LVIV Guarantine 2020".

Vertinimo komisijos narys.

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "VIVAT TALENT st. PETERSBURG" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis "online" konkursas "Auksine Deka" (Rusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XXVIII Respublikini Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Laureato diplomas IIII vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis "online" konkursas-festivalis "MANO SVAJONĖ" (Baltarusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis "online" konkursas-festivalis "MANO SVAJONĖ" (Baltarusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis "online" konkursas-festivalis "MANO SVAJONĖ" (Baltarusija).

 

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis "online" konkursas-festivalis "MANO SVAJONĖ" (Baltarusija).

Geriausio pedagogo diplomas.

Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

II Tarptautinis konkursas-festivalis "ON THE WINGS OF SUMMER 2020".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

II Tarptautinis konkursas-festivalis "ON THE WINGS OF SUMMER 2020".

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

XIII Tarptautinis meistriškumo konkursas "Arts Assembly 2020" (Rusija).

Laurerato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Saksofonas

XIII Tarptautinis meistriškumo konkursas "Arts Assembly 2020" (Rusija).

Laurerato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Trimitininkų duetas - Daniel Hugo Petkevič  ir Donatas Murauskas
Specialybė: Trimitas

XIII Tarptautinis meistriškumo konkursas "Arts Assembly 2020" (Rusija).

Laurerato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais instrumentais konkursas "FANFARY NADNEMONJA" (Baltarusija).

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "WIND STAR 2020" (Latvija).

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "WIND STAR 2020" (Latvija).

Laureato diplomas I vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė:

Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas "WIND STAR 2020" (Latvija).

Vertinimo komisijos narys.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė:

IV Tarptautinis varinių pučiamųjų atlikėjų solistų konkursas "VIRTUOZY ČERNOZEMJA".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Fortepijonas

IV Tarptautinis varinių pučiamųjų atlikėjų solistų konkursas "VIRTUOZY ČERNOZEMJA".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

IV Tarptautinis varinių pučiamųjų atlikėjų solistų konkursas "VIRTUOZY ČERNOZEMJA".

Laureato diplomas II vieta.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Urtė Kajotaitė
Specialybė: Fortepijonas

Jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis "Nauji garsai"

Roberta Obolevičiūtė
Specialybė: Fortepijonas

Jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis "Nauji garsai"

Gabriela Klimaitytė
Specialybė: Fortepijonas

Jaunųjų pianistų šiuolaikinės muzikos festivalis "Nauji garsai"

Fortepijoninis duetas Elena Valytė ir Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis virtualus festivalis-konkursas "ALL COLOURS OF ART" Italijoje

Laureato diplomas 1 vieta

Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

XX respublikinis muzikos (meno) mokylų jaunųjų pianistų VIRTUALUS FESTIVALIS-MARATONAS

Elena Valytė
Specialybė: Fortepijonas

XX respublikinis muzikos (meno) mokylų jaunųjų pianistų VIRTUALUS FESTIVALIS-MARATONAS

Emilis Semėnas
Specialybė: Fortepijonas

XX respublikinis muzikos (meno) mokylų jaunųjų pianistų VIRTUALUS FESTIVALIS-MARATONAS

Aleksandra Kravčionok
Specialybė: Fortepijonas

XX respublikinis muzikos (meno) mokylų jaunųjų pianistų VIRTUALUS FESTIVALIS-MARATONAS

Smiltė Bukauskaitė
Specialybė: Fortepijonas

XX respublikinis muzikos (meno) mokylų jaunųjų pianistų VIRTUALUS FESTIVALIS-MARATONAS

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VIII Lietuvos jaunųjų atlikėjų lietuviškos muzikos virtualus konkursas „ATLĖK, SAKALE“

Laureato diplomas 1 vieta

Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

1-8 klasių jaunųjų pianistų nuotolinis konkursas "Virtualus pasažai".

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Domantas Urbonas
Specialybė: Fortepijonas

1-8 klasių jaunųjų pianistų nuotolinis konkursas "Virtualus pasažai".

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Romas Morkūnas
Specialybė: Akordeonas

III Tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų akordeonistų konkursas.

Mokytojas - Romas Morkūnas
Aleksandras Politika
Specialybė: Akordeonas

XIII Tarptautinis akordeono muzikos festivalis-konkursas "Linksmasis akordeonas"

Laureato diplomas 2 vieta

Mokytojas - Romas Morkūnas
Aleksandras Politika
Specialybė: Akordeonas

III Tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus muzikos, meno mokyklų ir konservatorijų akordeonistų konkursas.

Lauretas 2 vieta

Mokytojas - Romas Morkūnas
Darija Mėjutė
Specialybė: Fortepijonas

V Respublikinio Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas.

I vietos diplomas.

Mokytojas - Rytas Lingė
Emilija Liandsbergytė
Specialybė: Fortepijonas

V Respublikinio Miko Vaitkevičiaus lengvosios ir džiazo muzikos festivalis-konkursas.

DIDYSIS PRIZAS

Mokytojas - Rytas Lingė
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

Diplomas už įtaigų šiuolaikinio kūrinio atlikimą.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Arnas Radzevičius
Specialybė: Muzikos istorija

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencija "Tradicinės kultūros atspindžiai muzikoje"

Specialybė: Muzikos istorija

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencija "Tradicinės kultūros atspindžiai muzikoje"

Kornelija Savickė
Specialybė: Muzikos istorija

Tarptautinė muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencija "Tradicinės kultūros atspindžiai muzikoje"

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Wind Stars 2020".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Wind Stars 2020".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

I vietos diplomas.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

Diplomas už įtaigų šiuolaikinio kūrinio atlikimą.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

III Tarptautinis kamerinės instrumentinės muzikos konkursas "Musica Brillante".

Diplomas už įtaigų šiuolaikinio kūrinio atlikimą.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas.

Specialusis prizas Jonui Školnui.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

III Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas.

Specialusis prizas Jefimui Romančikui.

Romas Morkūnas
Specialybė: Akordeonas

VI respublikinis meno ir muzikos mokyklų festivalis "PROGRAMINĖ MUZIKA AKORDEONUI"

Mokytojas - Romas Morkūnas
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

VI respublikinis meno ir muzikos mokyklų festivalis "PROGRAMINĖ MUZIKA AKORDEONUI"

Mokytojas - Romas Morkūnas
Vilija Vyšniauskaitė
Specialybė: Akordeonas

VI respublikinis meno ir muzikos mokyklų festivalis "PROGRAMINĖ MUZIKA AKORDEONUI"

Mokytojas - Romas Morkūnas
Aleksandras Politika
Specialybė: Akordeonas

VI respublikinis meno ir muzikos mokyklų festivalis "PROGRAMINĖ MUZIKA AKORDEONUI"

Mokytojas - Romas Morkūnas
Paulina Siniauskaitė
Specialybė: Vokalas

Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo konkursas "Christmas talent league".

III vietos diplomas.

Gabrielė Asanavičiūtė
Specialybė: Vokalas

Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo konkursas "Christmas talent league".

III vietos diplomas.

Sniegė Šerkšnaitė
Specialybė: Vokalas

Tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalo konkursas "Christmas talent league".

III vietos diplomas.

Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas "GREITI PIRŠTAI"

III vietos diplomas.

Mokytojas - Romas Morkūnas
Karolis Tomaševičius
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų akordeono klasės mokinių konkursas "GREITI PIRŠTAI"

III vietos diplomas.

Mokytojas - Romas Morkūnas
Jefim Romančik
Specialybė: Fortepijonas

IX jaunųjų atlikėjų konkursas "Linksmoji polkutė-2020".

I vietos diplomas.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

IX jaunųjų atlikėjų konkursas "Linksmoji polkutė-2020".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Emilija Liansbergytė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis festivalis "Snežnyj oscar" (Libovnianske kupele, Slovakija).

III vietos diplomas.

Mokytojas - Rytas Lingė
Darija Mėjutė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis festivalis "Snežnyj oscar" (Libovnianske kupele, Slovakija).

II vietos diplomas.

Mokytojas - Rytas Lingė
Emilija Liansbergytė
Specialybė: Fortepijonas

Tarptautinis festivalis "Snežnyj oscar" (Libovnianske kupele, Slovakija).

II vietos diplomas.

Mokytojas - Rytas Lingė
Klaudija Babič
Specialybė: Fleita

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo"

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita
Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo"

Specialybė: Fleita

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei už meilę savo darbui, pagarbą mokiniui ir tikėjimą muzikos galia.

Urtė Kajotaitė
Specialybė: Fortepijonas

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo"

Mokytojas - Lina Poškienė
Sofija Turčinskaja
Specialybė: Fortepijonas

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo"

 

Mokytojas - Lina Poškienė
Specialybė: Fortepijonas

Jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka mokytojai Linai Poškienei už meilę savo darbui, pagarbą mokiniui ir tikėjimą muzikos galia.

Mokytojas - Lina Poškienė
Specialybė: Trimitas

V Respublikinis konkursas muzikinio meno "Spadčyna" Baltarusijoje.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

V Respublikinis konkursas muzikinio meno "Spadčyna" Baltarusijoje.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

I Tarptautinis pučiamųjų instrumentų konkursas "Fanfaros 2018" Baltarusijoje.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė:

II Tarptautinis konkursas "Naujene Wind 2018" Latvijoje.

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Brand New Jazz.

 

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

V Respublikinis festivalis-konkursas "Spadčyna" Baltarusijoje.

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

V Respublikinis festivalis-konkursas "Spadčyna".

Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris 2019".

Grand Prix diplomas.

Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Muzikuojančių šeimų festivalis-konkursas.

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Duetas „Linksmieji trimitai“ - Jonas Školnas ir Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Muzikuojančių šeimų fastivalis-konkursas.

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Daniel Hugo Petkevič
Specialybė: Trimitas

XIII tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

III-asis nacionalinis varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "Vario garsai".

I vietos diplomas.

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mokytojas ekspertas Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

Miesto Zambrov (Lenkija) mero padėka  mokytojui met. Vladimirui Školnui už dalyvavimą pučiamųjų orkestrų dirigentų parade.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis muzikos konkursas "OPUS 2019 " Krokuva-Lenkija.

III vietos diplomas.

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mindaugas Lisauskas
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Emilija Liansbergytė
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Darija Mėjutė
Specialybė: Fortepijonas

XII Tarptautinis jaunųjų atlikėjų lengvosios-džiazo muzikos festivalis-konkursas "Elektrėnų žiburiukai 2019"

Mokytojas - Rytas Lingė
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

V Baltarusijos Respublikinis  pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "SPADČINA".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

V Baltarusijos Respublikinis  pučiamųjų instrumentų solistų konkursas "SPADČINA".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Specialybė: Šokiai

Tarptautinis festivalis-konkursas "Baltic Amber Jurmala 2019".

III vietos diplomas mergaičių šokių kolektyvui "LAŠELIAI".

Specialybė: Šokiai

Tarptautinis festivalis-konkursas "Baltic Amber Jurmala 2019".

III vietos diplomas mergaičių šokių kolektyvui "LAŠELIAI".

Mokytojas - Vilma Abrutytė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

XII tarptautinis muzikos ir dailės festivalis "Muzika-vaizduojamasis garsų pasaulis"

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis  "Rudens pop jazz 2018".

Nominacija už muzikalumą.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis  "Rudens pop jazz 2018".

Diplomas už nuoširdų muzikavimą.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Kornelija Savickė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

I vietos diplomas.

Specialybė: Fleita

VIII Tarptautinis  jaunųjų atlikėjų ir kompozitorių konkursas "Muzikos garsai".

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis estradinės ir džiazinės muzikos konkursas-festivalis  "Brend new jazz".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis estradinės ir džiazinės muzikos konkursas-festivalis  "Brend new jazz".

I vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Smiltė Bukauskaitė
Specialybė: Fortepijonas

VIII Lietuvos muzikos ir meno mokyklų jaunųjų pianistų ir ansamblių festivalis "Skambanti svajonė".

 

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Ignė Gudzinskaitė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Viltė Daunaravičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Agota Radzevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Nida Vileniškytė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

III vietos diplomas.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ignė Gudzinskaitė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Viltė Daunaravičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Agota Radzevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Nida Vileniškytė
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio dalyko mokinių kompetencijų  ugdymo projektas - konkursas "Natų kraitelė - 2019".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Erikas Baranovas
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas "Skambinu su draugu".

Mokytojas - Lina Poškienė
Urtė Kajotaitė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas "Skambinu su draugu".

Mokytojas - Lina Poškienė
Goda Žemaitytė
Specialybė: Vokalas

IV Respublikinis lietuvių liaudies dainos  konkursas "Vai, žydėk, žydėk".

III vietos diplomas.

Goda Žemaitytė
Specialybė: Vokalas

IV Respublikinis lietuvių liaudies dainos  konkursas "Vai, žydėk, žydėk".

 

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

Specialybė: Fleita

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

Padėka už puikų mokinio paruošimą.

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Trumpet Talents Tallinn 2019".

 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

Respublikinis pučiamųjų instrumentų solistų ir kamerinių ansamblių konkursas "AMABILE".

II vietos diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinis konkursas "Trumpet Talents Tallinn 2019".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Vilius Karalevičius
Specialybė: Trombonas

Tarptautinis medinių ir varinių pučiamųjų instrumentų solistų konkursas.

 

Marek Petkevič
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio konkursas 2019.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Specialybė: Solfedžio

Padėka mokytojai Solveigai Bosaitei už mokinių paruošimą Respublikiniam solfedžio konkursui.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė: Solfedžio

Respublikinis solfedžio konkursas 2019.

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Specialybė: Šokis

Padėka mokytojai Laimai Urbonaitei-Elsbergienei.

Specialybė: Šokis

Laureato diplomas šokių kolektyvui už šokį "Mazurka".

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Vilniaus mero padėka Jonui Školnui už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

II vietos diplomas. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Grand Prix diplomas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Vladimir Školnyj
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. Grand Prix. 

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. II vieta. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XVI Tarptautinis konkursas "Peterburgo pavasaris".

Džiazo stiliaus kategorija. I vieta. 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Gabrielė Kelminskaitė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis muzikos (meno) mokyklų instrumentinių ansamblių festivalis "Mokytojas ir mokinys"

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Specialybė: Muzikos istorija

Padėka mokytojai Eglei Sereičikienei už puikų mokinių paruošimą tarptautinei muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencijai "Lietuva ir pasaulis: kelionės muzikos istorijos takais".

Kornelija Savickė
Specialybė: Muzikos istarija

Padėka Kornelijai Savickei už dalyvavimą tarptautinėje muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencijoje "Lietuva ir pasaulis: kelionės muzikos istorijos takais".

Arnas Radzevičius
Specialybė: Muzikos istorija

Padėka Arnui Radzevičiui už dalyvavimą tarptautinėje muzikos ir meno mokyklų moksleivių konferencijoje "Lietuva ir pasaulis: kelionės muzikos istorijos takais".

Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka mokytojai Rūtai Plančiūnaitei-Zubrienei už puikų  mokinių paruošimą.

Kornelija Savickė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka  Kornelijai Savickei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Anastasija Kirejeva
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Anastasijai Kirejevai už puikų ansamblinį muzikavimą.

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Augustei Bareikaitei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

XI-asis tarptautinis Broniaus Jonušo vardo pučiamųjų instrumentų solistų, ansamblių ir orkestrų festivalis.

Padėka Liepai Norkutei už puikų ansamblinį muzikavimą.

Emilija Zubrytė
Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Emilijai Zubrytei už sėkmingą dalyvavimą.

Emilija Zubrytė
Specialybė: Fortepijonas

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Emilijai Zubrytei už sėkmingą dalyvavimą.

Mokytojas - Jovita Urbonienė
Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Diplomas Augustei Bareikaitei už sėkmingą dalyvavimą.

Specialybė: Fleita

Respublikinis kamerinių ansamblių festivalis "Muzikuokime drauge".

Padėkos raštas mokytojai Rūtai Plančiunaitei-Zubrienei už nuoširdų kūrybinį darbą rengiant mokinius.

Aleksandr Michalevič
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Aleksandrui Michalevič už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Justinas Verikas
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Justinuyi Verikui už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Viktorija Bankauskaitė
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Viktorijai Bankauskaitei už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Anastasija Kirejeva
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka Anastasijai Kirejevai už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Specialybė: Mušamieji instrumentai

VII-asis tarptautinis mušamųjų instrumentų konkursas festivalis "RITMAS KITAIP 2019".

Padėka mokytojui Tomui Lukošiui už dalyvavimą festivalyje.

Mokytojas - Tomas Lukošius
Arūnė Banuškevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas  Arūnei Banuškevičiūtei už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Gabija Karalevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas  Gabijai Karalevičiūtei  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Erikas Baranovas
Specialybė:

Diplomas Erikui Baranovui  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Monika Vidinevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas Monikai Vidinevičiūtei  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Elzė Davidavičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas Elzei Davidavičiūtei  už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Neringa Mockevičiūtė
Specialybė: Solfedžio

Diplomas  Arūnei Banuškevičiūtei už sėkmingą festivalio debiutą II-ajame respublikiniame muzikos ir meno mokyklų festivalyje "LINKSMASIS PRATIMĖLIS".

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Specialybė: Solfedžio

Padėka Solveigai Bosaitei už puikų mokinių paruošimą II-ajam respublikiniam muzikos ir meno mokyklų festivaliui LINKSMASIS PRATIMĖLIS

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Edukacinio dailės projekto "Mano Lietuva 2016-2018", skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui,

padėka Jonui Školnui ir mokytojui met. Vladimirui Školnui 

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

IX Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas,

I vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Liepai Norkutei

Ūla Novickė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Ūlai Novickei

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

III-as Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis "Fortissimo".

Padėka Augustei Bareikeitei

Emilija Liandsbergytė
Specialybė:

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis rudens Pop Jazz 2018, nominacija už geriausią popdžiazinio kūrinio atlikimą

Mokytojas - Rytas Lingė
Emilija Liandsbergytė
Specialybė: Fortepijonas

Šalies jaunųjų atlikėjų festivalis rudens Pop Jazz 2018, nominacija už nuoširdų muzikavimą

Mokytojas - Rytas Lingė
Liepa Norkutė
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Kornelija Savic
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Augustė Bareikaitė
Specialybė: Fleita

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje"

Domantas Jakubovskis
Specialybė: Trimitas

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje",  III vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XII Tarptautinis jaunųjų talentų konkursas "Tautiniai akcentai muzikoje",  I vietos laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kūrybinė užduotis, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Teorijos testas, II vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė: Akordeonas

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Dvibalsio pratimo atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Kanono atlikimas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Greta Jakubauskaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Dominyka Juknaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Augustė Bareikaitė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Ūla Novickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Kornelija Savickė
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Arnas Radzevičius
Specialybė:

II Respublikinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio festivalis - konkursas "Kelionė į muzikos šalį - 2018", Muzikinės klausos testas, III vieta

Mokytojas - Solveiga Bosaitė
Danielius Čudinas
Specialybė:

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Mokytojas - Vladimir Šoch
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

V respublikinio pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkursas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Domantas Jakubovskis
Specialybė:

V respublikinio pučiamųjų muzikos instrumentų lietuviškos pjesės konkurso laureatas

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Ūla Novickė
Specialybė:

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

Tarptautinio jaunųjų atlikėjų konkurso „MAŽIEJI TALENTAI“.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Jonas Školnas
Specialybė: Trimitas

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas.

Mokytojas - Vladimir Školnyj
Mindaugas Lisauskas
Specialybė: Klarnetas

XXVI – asis Respublikinis Juozo Pakalnio Jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas, III vieta

Mokytojas - Vidmantas Riškus